Logo-Esca
Het bestuur van Esca-Zwemmen bestaat uit:

Dagelijks bestuur

Voorzitter
Maurice Uytdewilligen
voorzitter@esca-zwemmen.nl

Penningmeester / Secretariaat
Sandra Aardema  — Vacant per 01.01.2018 —
penningmeester@esca-zwemmen.nl  /  secretariaat@esca-zwemmen.nl

Ledenadministratie / Secretariaat
Patrick Aarnoudse
ledenadministratie@esca-zwemmen.nl  /  secretariaat@esca-zwemmen.nl

Bestuursleden

Voorzitter Recreatief Elementair Zwemmen (REZ)
Marijke Wesselo
marijkewesselo@esca-zwemmen.nl

Voorzitter Wedstrijdzwemmen
Astrid Driessen
voorzitter-wz@esca-zwemmen.nl

Voorzitter Waterpolo
Frank-Jan Everts (voorzitter Waterpolo Esca / ENC)
frankjan@enc-arnhem.nl

 


Commissie’s Recreatief Elementair Zwemmen (REZ)


Activiteitencommissie
activiteitencommissie@esca-zwemmen.nl
Patrick Aarnoudse
Jeanelle Wesselo
Damian Kramer
Jannie Hogeweg
Marijke Wesselo
Jeroen Hogeweg
Veronica Dassen
Louise Muller

Examencommissie
Jasper van der Hoeven
Patrick Aarnoudse
Marijke Wesselo
Danielle Binnendijk
Edwin Woeltjes
Veronica Dassen
Louise Muller


Commissie’s Wedstrijdzwemmen


TC
Astrid Driessen
Raoul Aardema
Marc de Weijer
Nikita Kruis

WZC
Astrid Driessen voorzitter-wz@esca-zwemmen.nl
Marion Westwijze marion4esca@gmail.com
Tino Lintsen tino074@hotmail.com
Yoka van Dijk

FECO
escafeco@gmail.com