Logo-Esca
Het bestuur van Esca-Zwemmen bestaat uit:

Dagelijks bestuur

Voorzitter
Maurice Uytdewilligen
voorzitter@esca-zwemmen.nl

Penningmeester / Secretariaat
Arie de Groot
penningmeester@esca-zwemmen.nl  /  secretariaat@esca-zwemmen.nl

Ledenadministratie / Secretariaat
Patrick Aarnoudse (ledenadministrateur Algemeen / secretariaat)
ledenadministratie@esca-zwemmen.nl  /  secretariaat@esca-zwemmen.nl

Jannie Hogeweg (ledenadministrateur REZ)
ledenadministratie@esca-zwemmen.nl

Tom van Gessel (ledenadministrateur WZ)
ledenadministratie_wz@esca-zwemmen.nl

Bestuursleden

Voorzitter Recreatief Elementair Zwemmen (REZ)
Marijke Wesselo
marijkewesselo@esca-zwemmen.nl

Voorzitter Wedstrijdzwemmen
Tom van Gessel
voorzitter-wz@esca-zwemmen.nl

Voorzitter Waterpolo
Frank-Jan Everts (voorzitter Waterpolo Esca / ENC)
frankjan@enc-arnhem.nl

 


Commissie’s Recreatief Elementair Zwemmen (REZ)


Activiteitencommissie
activiteitencommissie@esca-zwemmen.nl
Patrick Aarnoudse
Jeanelle Wesselo
Damian Kramer
Jannie Hogeweg
Marijke Wesselo
Jeroen Hogeweg
Veronica Dassen
Louise Muller

Examencommissie
Marijke Wesselo
Veronica Dassen
Louise Muller


Commissie’s Wedstrijdzwemmen


TC
Marc de Weijer

WZC
Marion Westwijze marion4esca@gmail.com
Yoka van Dijk
Lineke Los

FECO
escafeco@gmail.com