Wedstrijdkalender update 16 oktober 2017.
Dag Datum Wedstrijd Lokatie Groep Programma-Uitslag Official
September
za 16-9-17 Min-Jun Circuit 1 De Grote Koppel Arnhem Minioren en Junioren programma / uitslag Jeroen Marnix Claudia Remco Thanh
zo 24-9-17 NK Estafette Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Junioren en ouder op uitnodiging uitslag ouders deelnemers
za 30-9-17 Landelijke A Competitie 1 Erica Terpstrabad Nijmegen Junioren en ouder programma / uitslag Marnix Tom Dorothy Marieke
Oktober
za 7-10-17 Swimkick-Min Circuit 1 De Grote Koppel Arnhem Swimkick en Minioren uitslag Yoka Sylvia Claudia Thanh
zo 8-10-17 Paddenstoelentoernooi Rozengaarde Doetinchem Junioren en ouder uitslag ouders deelnemers
za 14-10-17 Jun-Jeugd-Sen Circuit 1 Rozengaarde Doetinchem Jun-Jeugd-Sen programma Marnix Cora Karin Remco
zo 22-10-17 Limietwedstrijd Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder ouders deelnemers
zo 29-10-17 Limietwedstrijd Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder ouders deelnemers
zo 29-10-17 GMK Zwembad Jaspers Winterswijk Masters Jeroen Sylvia
November
za 4-11-17 Jun-Jeugd-Sen Circuit 2 De Grote Koppel Arnhem  Jun-Jeugd-Sen Sylvia Marnix Tom Dorothy Marieke
za 11-11-17 GK korte baan dag 1 Erica Terpstrabad Nijmegen Junioren en ouder ouders deelnemers
zo 12-11-17 GK korte baan dag 2 Erica Terpstrabad Nijmegen Junioren en ouder ouders deelnemers
za 18-11-17 GK korte baan dag 3 Erica Terpstrabad Nijmegen Junioren en ouder ouders deelnemers
za 19-11-17 GK korte baan dag 4 Erica Terpstrabad Nijmegen Junioren en ouder ouders deelnemers
zo 26-11-16 Medaillewedstrijd Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder  ouders deelnemers
December
za 9-12-16 Min-Jun Circuit 2 De Grote Koppel Arnhem Minioren en Junioren Cora Claudia Remco Thanh Marieke
do tm zo 14-12 / 17-12-17 NJJK korte baan Limiet Junioren en Jeugd  ouders deelnemers
za-zo 16-12 / 17-12-17 Gelderse B Kampioenschappen korte baan Limieten Junioren en ouder  ouders deelnemers
do tm za 21-17 / 23-12-17 ONK korte baan Sportcomplex Willem Alexander Hoofddorp Limieten Jeugd-Sen  ouders deelnemers
Januari
za 13-1-18 Landelijke A Competitie 2 Doelum Renkum Junioren en ouder Marina Marnix Chanita Tom Dorothy (Cora)
zo 14-1-18 Limiet Lange afstand Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder ouders deelnemers
do tm zo 18-1 / 21-1-17 ONMK Terneuzen Masters
za 20-1-18 Jun-Jeugd-Sen Circuit 3 50m bad Utrecht  Jun-Jeugd-Sen Marina Marnix Remco
zo 21-1-18 Medaillewedstrijd Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder
za 27-1-18 Swimkick-Min Circuit 1 Valkenhuizen Arnhem Swimkick en Minioren Yoka Sylvia Karin Thanh
Februari
za 3-2-18 Landelijke A Competitie deel 3 De Grote Koppel Arnhem Junioren en ouder Jeroen Sylvia Karin Chanita Tom Dorothy Marieke
za 10-2-18 Min-Jun Circuit deel 3 De Grote Koppel Arnhem Minioren en Junioren Marnix Claudia Remco Thanh
Maart
za 3-3-18 RLAK dag 1  Zwembad West Nijmegen Junioren en ouder op uitnodiging ouders deelnemers
zo 4-3-18 RLAK dag 1  Zwembad West Nijmegen Junioren en ouder op uitnodiging ouders deelnemers
za 10-3-18 Swimkick-Min Circuit 1 De Meerval Wijchen Swimkick en Minioren Cora Claudia Thanh
zo 11-3-18 Medaillewedstrijd Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder  ouders deelnemers
za 17-3-18 Landelijke A Competitie deel 4 Doelum Renkum Junioren en ouder Jeroen Marnix Karin Chanita Remco Tom
za 24-3-18 Jun-Jeugd-Sen Circuit 4 50m bad Utrecht  Jun-Jeugd-Sen Marina Marnix
za 24-3-18 OMZK De Grote Koppel Arnhem Masters Sylvia Tom
April
zo 15-4-18 Limietwedstrijd Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder ouders deelnemers
Mei
do tm zo 3-5 / 6-5-18 ONMK Hofbad Den Haag Masters
zo 6-5-18 Medaillewedstrijd Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder ouders deelnemers
za-zo 19-5 / 20-5-18 Pfingst-schwimmfest Nordhorn Minioren 4 en ouder  ouders deelnemers
za-zo 26-5 / 27-5-18 GK lange baan dag 1-2 Zwembad West Nijmegen Limiet Junioren en ouder ouders deelnemers
Juni
za-zo 2-6 / 3-6-18 GK lange baan dag 3-4 Zwembad West Nijmegen Limiet Junioren en ouder ouders deelnemers
za-zo 9-6 / 10-6-18 Prov Minioren Finale Minoren op uitnodiging ouders deelnemers
do tm zo 14-6 / 17-6-18 NJJK Limieten Junioren en Jeugd ouders deelnemers
za-zo 16-6 / 17-6-18 Gelderse B Kampioenschap Limieten Junioren en ouder  ouders deelnemers
do tm za 21-6 / 23-6-18 ONK lange baan Sportcomplex Willem Alexander Hoofddorp Limieten Jeugd en ouder  ouders deelnemers
zo 24-6-18 Limietwedstrijd Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder ouders deelnemers
za 30-6-18 Gelderse Estafette  Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder ouders deelnemers