Wedstrijdkalender 2019-2020 update 6 april 2020
Dag Datum Wedstrijd Lokatie Groep Programma-Uitslag Official
September
zo 15-9-19 Medaillewedstrijden  Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder uitslag CW
zo 22-9-19 NK estafette Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Junioren jeugd senioren ouders deelnemers
zo 22-9-19 Zuidelijke Cirkel Circuit Etten Leur Masters uitslag AdV
za 28-9-19 Min-Jun Circuit 1 De Grote Koppel Arnhem Minioren en Junioren uitslag TL JW SM AS AJ
Oktober
za 5-10-19 Landelijke A/B Competitie deel 1 Amerena Amersfoort Junioren en ouder uitslag TR CK DK AdV MH
za 12-10-19 Swimkick deel 1 De Grote Koppel Arnhem Swimkick uitslag PH JW YvD MvB
zo  13-10-19 Paddenstoelentoernooi Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder uitslag MH
za-zo 19/20-10-19 Martinez Cup Slotervaartbad Amsterdam uitslag ESCA / uitslag totaal CK
zo 27-10-19 Limietwedstrijd Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder uitslag MH
zo 27-10-19 GMK Zwembad Jaspers Winterswijk Masters uitslag SM JC
November
za 2-11-19 Zuidelijke Cirkel Circuit  Geusseltbad Maastricht  Masters
za 2-11-19 Landelijke A/B Competitie deel 1 De Grote Koppel Arnhem Junioren en ouder uitslag TR MU MH DK YvD AdV
zo 3-11-19 Limietwedstrijd Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder CS NS
za 9-11-19 Minioren Club Meet deel 1  Erica Terpstrabad Nijmegen Minioren uitslag  AJ
za-zo 16/17-11-19 GK korte baan dag 1/2 Erica Terpstrabad Nijmegen Junioren en ouder uitslag totaal CK
za-zo 23/24-11-19 GK korte baan dag 3/4 Erica Terpstrabad Nijmegen Junioren en ouder Uitslag ESCA MH YdV
za 30-11-19 Swimkick deel 2 De Grote Koppel Arnhem Swimkick uitslag PH JW SM AS MvB
December
do-vr-za-zo 5/6/7/8-12-19 NJJK korte baan dag 1 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Limiet Junioren en Jeugd uitslag ouders deelnemers
za-zo 7/8-12-19 Gelderse B Kampioenschappen korte baan De Koekoek Vaassen Limieten Junioren en ouder uitslag totaal / uitslag ESCA KvdS
za 14-12-19 Min-Jun Circuit 1 Valkenhuizen Arnhem Minioren en Junioren uitslag CW AS TL YvD AJ DK
zo 15-12-19 Zuidelijke Cirkel Circuit  Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven  Masters uitslag AdV
vr-zo 20/22-12-19 ONK korte baan Tilburg Limieten Jeugd en ouder uitslag ouders deelnemers
Januari
zo 5-1-20 Limiet lange afstand Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder programma uitslag
za 11-1-20 Landelijke A/B Competitie 3 De Bongerd Wageningen Junioren en ouder uitslag TR CK DK AvD KvdS
za 18-1-20 Min-Jun Circuit 3 De Grote Koppel Arnhem Minioren en Junioren uitslag CW JW JW TL AS
do-zo 23/25-1-20 ONMK Rotterdam Masters uitslag
Februari
za 1-2-20 Regionale Estafette Kampioenschappen Het Ravijn Nijverdal Junioren en ouder uitslag CK
za 15-2-20 Swimkick deel 3 De grote koppel Arnhem Swimkick uitslag PH JW SM MvB MU
Maart
za 7-3-20 RLAK  Twentebad Hengelo Junioren en ouder op uitnodiging uitslag totaal ouders deelnemers
za 7-3-20 Jaargangwedstrijd Leiden Minioren uitslag ouders deelnemers
zo 8-3-20 Jaargangwedstrijd Leiden Minioren uitslag ouders deelnemers
Onderstaande wedstrijden zijn door de KNZB afgelast
za 14-3-20 GEANNULEERD Landelijke A/B Competitie 4 Doelum Renkum Junioren en ouder CK JC YvD CS
za 21-3-20 GEANNULEERD Limietwedstrijd 50m Zwembad West Nijmegen Minioren en ouder in overleg met trainer Ouders deelnemers
zo 22-3-20 GEANNULEERD ZMC7 Amerena Amersfoort Masters
za 28-3-20 GEANNULEERD Min-Jun Circuit 4 De Grote Koppel Arnhem Minioren en Junioren JW SM AS TL
April
vr-za-zo 17/18/19-4-20 GEANNULEERD AIYSC Antwerpen Junioren en ouder Ouders deelnemers
za 18-4-20 GEANNULEERD Gelderse Minioren Sprint Kampioenschappen Rozengaarde Doetinchem  Minioren AJ
za 18-4-20 GEANNULEERD Swimkick deel 4 Valkenhuizen Arnhem Swimkick PH JW AS MvB
zo 19-4-20 GEANNULEERD ZMC8 Hoornse Vaart Alkmaar Masters
za 25-4-20 GEANNULEERD Limietwedstrijd 50m Zwembad West Nijmegen Minioren en ouder in overleg met trainer  ouders deelnemers
Mei
zo 3-5-20 GEANNULEERD Limietwedstrijd  Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder DK NS
do-zo 7/10-5-20 GEANNULEERD ONMK Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Masters
za 9-5-20 GEANNULEERD Min-Jun Circuit 5 De Grote Koppel Arnhem Minioren en Junioren CW JW JC TL
za-zo 16/17-5-20 GEANNULEERD GK lange baan dag 1 Zwembad West Nijmegen Limiet Junioren en ouder
za-zo 23/24-5-20 GEANNULEERD GK lange baan dag 3 Zwembad West Nijmegen Limiet Junioren en ouder
za-zo 30/31-5-20 GEANNULEERD Pfingst-schwimmfest Nordhorn Minioren 4 en ouder JW MU AS
Juni
za-zo 6/7-6-20 GEANNULEERD Prov Minioren Finale 1 De Grote Koppel Arnhem Minoren op uitnodiging JC
do-zo 11/14-6-20 GEANNULEERD NJJK dag 1 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Limieten Junioren en Jeugd  ouders deelnemers
za-zo 13/14-6-20 GEANNULEERD Gelderse B Kampioenschap Rozengaarde Doetinchem Limieten Junioren en ouder MU TR
vr-zo 19/21-6-20 GEANNULEERD ONK lange baan dag 1 Rotterdam Limieten Jeugd en ouder  ouders deelnemers
zo 28-6-20 GEANNULEERDLimietwedstrijd Rozengaarde Doetinchem Junioren en ouder Ouders deelnemers
Juli

Alle data en wedstrijden onder voorbehoud