Wedstrijdkalender 2020-2021 update 27 oktober 2020
Dag Datum Wedstrijd Lokatie Groep Programma-Uitslag Official
September
za 19-9-20 JJS Circuit deel 1  De Bongerd Wageningen Junioren en ouder uitslag klassement MU AJ CW YvD
za 26-9-20 Miniorencircuit deel 1 De Grote Koppel Arnhem Swimkick/Minioren JW MvB SM TL PH
zo 27-9-20 NK Estafette Pieter van den Hoogeband zwembad Eindhoven Jun/Sen limieten
Oktober
za 3-10-20 Nationale Competitie deel 1 De Grote Koppel Arnhem Junioren en ouder MU TR MH NS CW
za 24-10-20 GEANNULEERD JJS Circuit deel 2 Rozengaarde Doetinchem Junioren en ouder CS AJ NS CW
za 31-10-20 GEANNULEERD Miniorencircuit deel 2 De Grote Koppel Arnhem Swimkick/Minioren JW MvB AS TL PH
November
zo 1-11-20 GEANNULEERD Limietwedstrijd deel 1&2 Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder
za 7-11-20 GEANNULEERD Nationale Competitie deel 2 De Veluwehal Barneveld Junioren en ouder JC MU TR AdV MH
za 14-11-20 GEANNULEERD Minioren Club Meet deel 1 Minioren AS
zo 15-11-20 Medaillewedstrijd Rozengaarde Doetinchem
za-zo 21/22-11-20 GEANNULEERD GK korte baan dag 1/2 Erica Terpstrabad Nijmegen Junioren en ouder AJ optie
za-zo 28/29-11-20 GEANNULEERD GK korte baan dag 3/4 Erica Terpstrabad Nijmegen Junioren en ouder AJ optie
December
do-vr-za-zo 3/4/5/6-12-20 GEANNULEERD ONK Masters
zo 06-12-20 Zuidelijke Cirkel Circuit Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Masters JC
do-vr-za-zo 10/11/12/13-12-20 NJJK korte baan Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Limiet Junioren en Jeugd ouders deelnemers
za-zo 12/13-12-20 GEANNULEERD GBK korte baan Limieten Junioren en ouder MUza
Januari
zo 10-1-21 Limiet lange afstand Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder
za 16-1-21 Nationale Competitie deel 3 De Grote Koppel Arnhem Junioren en ouder TR AdV KvdS YvD MH CW
za 23-1-21 Minioren Club Meet deel 2 Minioren AS
do-zo 28/31-1-21 ONMK Masters
Februari
za 6-2-21 JJS Circuit deel 3 De Grote Koppel Arnhem Junioren en ouder MU AJ CW YvD
za 13-2-21 Miniorencircuit deel 3 De Grote Koppel Arnhem Swimkick/Minioren JW MvB AS SM TL PH
za 27-2-21 NK studenten Studenten
Maart
za 6-3-21 Nationale Competitie deel 4  De Veluwehal Barnveld Junioren en ouder TR KvdS MH CW YvD
za 13-3-21 Speedo Jaargangwedstrijd De Zijl Leiden Minioren
za 13-3-21 Regionale Estafette Kampioenschappen De Vrolijkheid Zwolle Junioren en ouder
za 20-3-21 Minioren Club Meet deel 3 Minioren AS
za 27-3-21 JJS Circuit deel 4 De Grote Koppel Arnhem Junioren en ouder JC AJ YvD KvdS SM
April
vr-za-zo 9/10/11-4-21 LEN Swimming Cub LB  Junioren en ouder
za 10-4-21 Minioren Circuit deel 4 De Grote Koppel Arnhem Swimkick/Minioren JW MvB AS SM TL PH
vr-za-zo 16/17/18-4-21 AIYSC (optie) Antwerpen Junioren en ouder Ouders deelnemers
za 17-4-21 Nationale competitie Finaleronde De Grote Koppel Arnhem  Junioren en ouder MU TR AdV CW KvdS YvD
za 24-4-21 Finale Minioren Club Meet Minioren
Mei
do-vr-za–zo 7/8/9/10-5-21 ONMK LB Masters
za-zo 22/23-5-21 Pfingst-schwimmfest Nordhorn Minioren 4 en ouder AS
za-zo 29/30-5-21 GK lange baan dag 1/2 Limiet Junioren en ouder AJ optie
Juni
za-zo 5/6-6-21 GK lange baan dag 3/4 Limiet Junioren en ouder AJ optie
za-zo 12/13-6-21 Regio Minioren Finale Minoren op uitnodiging
do-vr-za-zo 17//18/19/20-6-21 NJJK Limieten Junioren en Jeugd  ouders deelnemers
za-zo 19/20-6-21 Gelderse B Kampioenschap LB Limieten Junioren en ouder JCza MUzo
vr-za-zo 25/26/27-6-21 ONK Masters
Juli

Alle data en wedstrijden onder voorbehoud