Wedstrijdkalender update 14 juni 2019
Dag Datum Wedstrijd Lokatie Groep Programma-Uitslag Official
September
zo 16-9-18 Medaillewedstrijden  Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder programma uitslag ouders deelnemers
za 22-9-18 Min-Jun Circuit 1 De Grote Koppel Arnhem Minioren en Junioren uitslag Claudia Marieke Nicole
za 22-9-18 Zuidelijke Cirkel Circuit 1 Erica Terpstrabad Nijmegen Masters uitslag Tom
zo 23-9-18 NK Estafette Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Jeugd en Senioren op uitnodiging uitslag Chanita
zo 30-9-18 NK Estafette Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Minioren 5 en Junioren uitslag ouders deelnemers
Oktober
za 6-10-18 Landelijke B Competitie deel 1 Doelum Renkum Junioren en ouder programma / uitslag Claudia Remco Chanita Dorothy Marnix Tom
za 13-10-18 Swimkick-Min Circuit 1 De Grote Koppel Arnhem Swimkick en Minioren uitslag Arjan Thanh Audrey Nicole
zo  14-10-18 Paddenstoelentoernooi Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder uitslag uitslag ESCA Arjan Cora
za 20-10-18 Jun-Jeugd-Sen Circuit 1 Rozengaarde Doetinchem Jun-Jeugd-Sen uitslag Claudia Karin Dorothy Yoka
za/zo 27/28-10-18 NJK Junioren
zo 28-10-18 Limietwedstrijd Rozengaarde Doetinchem Junioren en ouder programma / uitslag ouders deelnemers
zo 28-10-18 GMK Zwembad Jaspers Winterswijk Masters uitslag Tom Jeroen
November
za 3-11-18 Jun-Jeugd-Sen Circuit 2 De Grote Koppel Arnhem  Jun-Jeugd-Sen uitslag Claudia Remco Marieke Yoka Karin
zo 4-11-18 Swimkick wedstrijden Doelum Renkum Swimkick uitslag Arjan Hans
zo 4-11-18 Limietwedstrijd Rozengaarde Doetinchem Junioren en ouder programma / uitslag uitslag ESCA ouders deelnemers
za 10-11-18 Minioren Club Meet  Erica Terpstrabad Nijmegen Minioren uitslag  Audrey Thanh
zo 11-11-18 LAC deel 1  Rozengaarde Doetinchem Senioren uitslag
za/zo 17/18-11-18 GK korte baan dag 1/2 Erica Terpstrabad Nijmegen Junioren en ouder uitslag Chanita
za/zo 24/25-11-18 GK korte baan dag 3/4 Erica Terpstrabad Nijmegen Junioren en ouder uitslag Marnix Cora
December
zo 2-12-18 Zuidelijke Cirkel Circuit 2 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Masters uitslag
zo 2-12-18 Limietwedstrijd korte baan Amerena Amersfoort uitslag ouders deelnemers
za 8-12-18 Min-Jun Circuit 2 De Grote Koppel Arnhem Minioren en Junioren programma / uitslag Claudia Marieke Jeroen Nicole Yoka
do tm zo 13/16-12-18 NJJK korte baan Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Limiet Junioren en Jeugd uitslag ouders deelnemers
za-zo 15/16-12-18 Gelderse B Kampioenschappen korte baan De IJsselslag Zutphen Limieten Junioren en ouder programma / uitslag Remco Cora
vr tm za 21/23-12-18 ONK korte baan Tilburg Limieten Jeugd en ouder ouders deelnemers
Januari
zo 6-1-19 Swimkick wedstrijden Doelum Renkum Swimkick uitslag Arjan Jeroen Marieke
zo 6-1-19 Limiet lange afstand Rozengaarde Doetinchem Junioren en ouder programma / uitslag compleet uitslag ESCA Marnix
za 12-1-19 Landelijke B Competitie 2 De Grote Koppel Arnhem Junioren en ouder programma uitslag Claudia Marieke Karin Yoka
za 19-1-19 Jun-Jeugd-Sen Circuit 3 De Bongerd Wageningen  Jun-Jeugd-Sen programma / uitslag Dorothy Marieke Marnix Remco Tom
zo 20-1-19 Medaillewedstrijden  Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder programma / uitslag compleet uitslag ESCA Nicole
do tm zo 24/27-1-19 ONMK De Vrolijkheid Zwolle Masters uitslag
za 26-1-19 Swimkick-Min Circuit 2 De IJsselslag Zutphen Swimkick en Minioren uitslag Arjan Audrey Thanh Nicole
Februari
zo 3-2-19 Swimkick wedstrijden Doelum Renkum Swimkick uitslag Arjan Jeanelle Margit
za 9-2-19 Landelijke B Competitie 3 Doelum Renkum Junioren en ouder programma / uitslag Andre Remco Tom Marnix Marina Dorothy
za 16-2-19 Min-Jun Circuit 3 De Grote Koppel Arnhem Minioren en Junioren programma / uitslag  Thanh Audrey Marieke Nicole
zo 17-2-19 Limietwedstrijd 50m Amerena Amersfoort Junioren en ouder in overleg met trainer programma / uitslag Marnix Chanita
za 23-2-19 Limietwedstrijd 50m Zwembad West Nijmegen Junioren en ouder in overleg met trainer uitslag compleet / uitslag ESCA Audrey Marieke Marnix
za 23-2-19 Zuidelijke cirkel deel 1 Papendrecht Masters uitslag Andre
zo 24-2-19 LAC deel 2 Rozengaarde Doetinchem uitslag
Maart
za-zo 9/10-3-19 RLAK  Zwembad West Nijmegen Junioren en ouder op uitnodiging uitslag compleet / uitslag ESCA Marnix Yoka
zo 10-3-19 Swimkick wedstrijden Doelum Renkum Swimkick uitslag Arjan
za 16-3-19 Jun-Jeugd-Sen Circuit 4 De Grote Koppel Arnhem  Jun-Jeugd-Sen uitslag Claudia Remco Jeroen Yoka Cora
za 23-3-19 Landelijke B Competitie 4 De Bongerd Wageningen Junioren en ouder uitslag Claudia Remco Marnix Andre Dorothy Marina Tom
za 30-3-19 Gelderse Minioren Sprint Kampioenschappen De Grote Koppel Arnhem  Minioren uitslag Yoka
za 30-3-19 Limietwedstrijd 50m Amerena Amersfoort Junioren en ouder in overleg met trainer uitslag / uitslag ESCA Chanita
April
za 6-4-19 NJK lb
za 6-4-19 Miniorencup Den Haag Minioren in overleg met trainer uitslag ouders deelnemers
zo 7-4-19 Limietwedstrijd 50m Amerena Amersfoort Junioren en ouder in overleg met trainer uitslag / uitslag ESCA  ouders deelnemers
vr-zo 12/14-4-19 Swimcup Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Jeugd en ouder in overleg met trainer uitslag ouders deelnemers
za-zo 13/14-4-19 Juniorencup Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Junioren zonder NJJK limiet in overleg met trainer programma / uitslag ouders deelnemers
zo 14-4-19 Limietwedstrijd Rozengaarde Doetinchem Junioren en ouder programma ouders deelnemers
za 20-4-19 Limietwedstrijd 50m Zwembad West Nijmegen Junioren en ouder in overleg met trainer uitslag  Marnix Marieke
Mei
do-zo 2/5-5-19 ONMK Amerena Amersfoort Masters uitslag
zo 5-5-19 Medaillewedstrijden  Rozengaarde Doetinchem Minioren en ouder programma / uitslag Arjan Claudia
za 11-5-19 Swimkick-Min Circuit 3 De Grote Koppel Arnhem Swimkick en Minioren uitslag Arjan Jeanelle Margit Jeroen Yoka Sylvia
za-zo 18/19-5-19 GK lange baan dag 1-2 Zwembad West Nijmegen Limiet Junioren en ouder uitslag Cora
za-zo 25/26-5-19 GK lange baan dag 3-4 Zwembad West Nijmegen Limiet Junioren en ouder uitslag Marnix
Juni
za-zo 1/2-6-19 Prov Minioren Finale Vaassen Minoren op uitnodiging uitslag Nicole
zo 9-6-19 Zuidelijke Cirkel deel 3 Veldhoven Masters uitslag Yoka
za-zo 8/9-6-19 Pfingst-schwimmfest Nordhorn Minioren 4 en ouder uitslag Chanita Marnix Nicole Arjan
do tm zo 13/16-6-19 NJJK Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven Limieten Junioren en Jeugd  ouders deelnemers
za-zo 15/16-6-19 Gelderse B Kampioenschap Rozengaarde Doetinchem Limieten Junioren en ouder programma Tom
vr-z0 21/23-6-19 ONK lange baan Amerena Amersfoort Limieten Jeugd en ouder  ouders deelnemers
za 29-6-19 Limietwedstrijd Rozengaarde Doetinchem Junioren en ouder programma ouders deelnemers
zo 30-6-19 Clubkampioenschappen ESCA Valkenhuizen Arnhem Alle zwemmers
Juli