Wedstrijdkalender 2021-2022 update 11 november 2021
Dag Datum Wedstrijd Lokatie Inzwemmen-Start Groep Programma-Uitslag Official
September
za 25-9-21 Minioren Club Meet deel 1  Valkenhuizen Arnhem 14.15-14.45 Minioren uitslag CS SM
Oktober
za 2-10-21 Nationale Competitie deel 1 Valkenhuizen Arnhem 14.15-14.45 Junioren en ouder uitslag YvD MU TR KvdS TL
za 9-10-21 Minioren Club Meet deel 2 Erica Terpstrabad Nijmegen Minioren uitslag YvD AdV
za 30-10-21 JJS circuit deel 1 De Grote Koppel Arnhem 13.15-13.45 Junioren en ouder uitslag MU YvD AJ NS
November
za 6-11-21  Minioren Club Meet deel 3  Veluwehal Barneveld Minioren uitslag
za 6-11-21  Master Club Meet  Zwemcentrum Rotterdam Masters TR AdV
zo 14-11-21 NK Estafette Zwemcentrum Rotterdam Junioren en ouder
za 20-11-21 Nationale Competitie deel 2 De Vrolijkheid Zwolle 14.00-14.30 Junioren en ouder CW AJ KvdS NS CS TL
za 27-11-21 Minioren Club Meet deel 4 Valkenhuizen Arnhem 14.15-14.45 Minioren YvD JSW SM
zo 28-11-21 Limietwedstrijd De Vrolijkheid Zwolle 14.00-14.30 Junioren en ouder
December
vr-za-zo 3/4/5-12-21 ONK lange baan Jeugd en Senioren
zo 05-12-21 Zuidelijke Cirkel Circuit Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Eindhoven 14.00 Masters AdV
vr-za-zo 10/11/12-12-21 NJJK korte baan Limiet Junioren
za 18-12-21 Gelderse finale Minioren Club Meet Nijmegen Minioren Beste Clubs GLD
Januari
za 15-1-22 Nationale Competitie deel 3 De Kwakel Utrecht 15.30-16.00 Junioren en ouder CW AJ TR NS TL
za 22-1-22 Minioren circuit deel 1 Valkenhuizen Arnhem 14.15-14.45 Minioren JC YvD JSW KvdS
za-zo 29/30-1-22  Provinciale Sprint kampioenschappen
Februari
do-vr-za-zo 3/4/5/6-2-22 ONMK korte baan Rotterdam Masters
za-zo 5/6-2-22 GBK
za 12-2-22 Minioren Circuit deel 2 De Grote Koppel Arnhem 13.15-13.45  Minioren JSW YvD CS TR
za-zo 19/20-2-2022 Regio Estafette Kampioenschappen
za 26-2-2022 JJS Circuit deel 2 De Bongerd Wageningen 16.30-17.00 Junioren en ouder TL NS KvdS
Maart
za 5-3-22 JJS Circuit deel 3  Valkenhuizen Arnhem 14.15-14.45 Junioren en ouder YvD MU CW SM
za 12-3-22 Nationale Competitie deel 4 Valkenhuizen Arnhem 14.15-14.45 Junioren en ouder AJ CS TR YvD TL
za 19-3-22 Minoren Circuit deel 3 Valkenhuizen Arnhem 14.15-14.45 Minioren JC JSW YvD
April
za 2-4-22 JJS Circuit deel 4 Valkenhuizen Arnhem 14.15-14.45 Junioren en ouder MU CW SM TL
za 9-4-22 Minioren Circuit deel 4 Valkenhuizen Arnhem 14.15-14.45 Minioren JC SM YvD JSW
za 23-4-22 Nationale zwemcompetitie finale De Vrolijkheid Zwolle Junioren en ouder AJ NS TR
za 23-4-22 NK Sprint
Mei
do-vr-za–zo 5/6/7/8-5-22 ONMK LB Masters
za-zo 14/15-5-22 Gelderse Kampioenschappen lange baan Junioren en ouder
za-zo 21/22-5-22 Gelderse Kampioenschappen lange baan Junioren en ouder
Juni
za-zo 4/5-6-22 Pfingst-schwimmfest Nordhorn (D) hele dag Minioren en ouder ouders deelnemers
vr-za-zo 10/11/12-6-22 NJJK lange baan Limieten Junioren
za-zo 18/19-6-22 Regio Minioren Finale Limieten Minioren ouders deelnemers
za-zo 25/26-6-22 Gelderse B Kampioenschap LB Limieten Junioren en ouder
vr-za-zo 24/25/26-6-22 ONK Masters
Juli
za 5-7-22 Speedo Jaargangfinale Dordrecht Limieten Minioren

Alle data en wedstrijden onder voorbehoud